Inschrijfformulier open training Compaen Volleybal Academie 2023-2024

Voor het vierde seizoen op rij gaat VV Compaen ook komend seizoen (2023-2024) weer van start met de Compaen Volleybal Academie. Wij organiseren door het jaar heen trainingen op de zondagen in de Sporthal Oostzaan. Hier is iedereen tussen de 10 en de 25 jaar, die een betere volleyballer wilt worden van harte welkom! Wil jij een keer meemaken hoe het is om op zondag te trainen bij de Compaen Volleybal Academie? Dat kan nu gratis! Op zaterdag 13 Mei 2023 en zondag 21 Mei 2023 geven wij een open instroom training waarbij iedereen, van ieder niveau van harte welkom is om te komen trainen, het enige dat jij hoeft te doen is je inschrijven in het onderstaande formulier! Deze training is (afhankelijk van het aantal aanmeldingen) van 11:00-13:00 (en bij veel aanmeldingen zijn er 2 blokken, van 09:00-11:00 en van 11:00-13:00). 

De indeling geschied op leeftijd, niveau en voorkeur, echter kunnen wij niet beloven dat iedereen op zijn of haar aangewezen dag/tijdstip wordt ingedeeld. Een conceptindeling wordt op 1 Mei verstuurd naar alle ingeschreven deelnemers. Vragen en of opmerkingen kunt u mailen naar: compaenvolleybalacademie@gmail.com

Wil je meer informatie over de Compaen volleybal Academie of de trainers? Kijk dan op de andere pagina’s onder het kopje ‘Compaen Volleybal Academie’!

Schrijf je hieronder in voor onze open training