Seizoen 2023-2024
Trainingsschema [update November 2023]
Heren 1
Dinsdag | Sporthal | 19.00 – 21.00 uur
Trainer: Marc Schoonen
Donderdag | OFC | 20.30 – 22.30 uur
Trainer: Marc Schoonen
Heren 2
Dinsdag | Sporthal | 21.00 – 22.30 uur *
Trainer: Bob Hartman
*roulatie trainingen in de Greep en in de Sporthal.
Van 29 augustus t/m 24 oktober Heren 2 in de Greep.
Donderdag | OFC | 19.00 – 20.30 uur
Trainer: Bob Hartman
Heren 3
Dinsdag | Sporthal | 19.30 – 21.00 uur
Trainer: Jasper
*roulatie trainingen in de Greep en in de Sporthal.
Van 31 oktober t/m 2 januari Heren 3 in de Greep.
Heren 4
Dinsdag | Sporthal | 19.30 – 21.00 uur
Trainer: geen trainer.
*roulatie trainingen in de Greep en in de Sporthal.
Van 12 maart t/m 30 april Heren 4 in de Greep.
Dames 1
Maandag | OFC | 19.00 – 21.00 uur
Trainer: Thomas Peters
Woensdag | Sporthal | 20.00 – 22.00 uur
Periode 30 augustus t/m 25 oktober 2023 en vanaf 20 maart 2024.
Trainer: René Tigges
Woensdag | De Greep | 20.00 – 22.00 uur
Periode 01 november t/m 13 maart 2024.
Trainer: René Tigges
Donderdag | De Greep | 20.30 – 22.30 uur
Trainer: Thomas Peters
Dames 2
Dinsdag | Sporthal | 21.00 – 22.30 uur
Trainer: Desi van Waaijen
Woensdag | Sporthal | 18.30 – 20.00 uur
Periode 30 augustus t/m 25 oktober 2023 en vanaf 20 maart 2024.
Trainer: René Tigges
Woensdag | De Greep | 18.30 – 20.00 uur
Periode 01 november t/m 13 maart 2024.
Trainer: René Tigges
Dames 3
Dinsdag | Sporthal | 19.30 – 21.00 uur
Trainer: Bob Hartman
Dames 4
Maandag | Herculeshal | 19.00 – 20.30 uur
Trainer: Marc H.
Woensdag | Sporthal | 20.00 – 21.30 uur
Periode 30 augustus t/m 25 oktober 2023 en vanaf 20 maart 2024.
Trainer: Yanick de Rooij
Samen met Dames 6.
Woensdag | OFC | 19.00 – 20.30 uur
Periode 01 november t/m 13 maart 2024.
Trainer: Yanick de Rooij
Samen met Dames 6.
Dames 5
Dinsdag | Sporthal | 19.30 – 21.00 uur
Trainer: Desi van Waaijen.
Donderdag | De Greep | 19.00 – 20.30 uur
Trainer: Desi van Waaijen
Dames 6
Maandag | OFC | 21.00 – 22.30 uur
Trainer: Yanick de Rooij
Woensdag | Sporthal | 20.00 – 21.30 uur
Periode 30 augustus t/m 25 oktober 2023 en vanaf 20 maart 2024.
Trainer: Yanick de Rooij
Samen met Dames 4
Woensdag | OFC | 19.00 – 20.30 uur
Periode 01 november t/m 27 maart 2024.
Trainer: Yanick de Rooij
Samen met Dames 4
Dames 7
Dinsdag | Noorderven | 20.00 – 21.30 uur
Trainer: Edwin
Dames 8
Dinsdag | De Greep | 21.00 – 22.30 uur
Trainer: Heren 1
*roulatie trainingen in de Greep en de Sporthal.
Van 09 januari t/m 5 maart 2024 Dames 8 in de Greep.
Jongens A1
Dinsdag | Sporthal | 18.00 – 19.00 uur
Trainer: Yanick de Rooij
Jongens C1
Dinsdag | Sporthal | 17.30 – 19.00 uur
Trainer: Olav
Meiden A1
Dinsdag | Sporthal | 18.00 – 19.30 uur
Trainer: Edwin van Rijnsoever / Marieke
Meiden A2
Woensdag | Sporthal | 18.30 – 20.00 uur
Periode 30 augustus t/m 25 oktober 2023 en vanaf 20 maart 2024.
Trainer: Yanick de Rooij.
Woensdag | de Greep | 17.00 – 18.30 uur
Periode 01 november 2023 t/m 13 maart 2024.
Trainer: Yanick de Rooij.
Vrijdag | de Greep | 18.00 – 19.30 uur
Trainer: Marc
Meiden C1
Dinsdag | Sporthal | 18.00 – 19.00 uur
Trainer: Milan
Vrijdag | Sporthal | 18.00 – 19.30 uur
Trainer: Olav
CMV
Woensdag | Sporthal | 16.30 – 17.30 uur
Trainer: Michelle Dijst
Vrijdag | Sporthal | 17.00 – 18.00 uur
Trainer: Diverse trainers