Trainers bij de Volleybal Academie

VV Compaen heeft voor volgend seizoen al een aantal trainers aan zich kunnen binden die training gaan geven bij de Compaen Volleybal Academie. Onderstaand vind je van elke trainer een klein CV. Hierin staat waar deze trainer eerder trainingen heeft gegeven en wat zijn staat van verdienste is. VV Compaen is op dit moment nog in gesprek met enkele andere trainers voor de Compaen Volleybal Academie.  Als er omtrent de trainers updates zijn, vind je die op deze pagina.

Foto: Ronald Hogendoorn
Foto: Tjerk Laan
  • Videoscout Pre jeugd Oranje Jongens, Dames Jong Oranje. (4e plaats WK U20 Dames onder 20).
  • Trainer coach bij VV Compaen Heren 1.
  • Talentontwikkelaar bij VV Compaen.
  • Student Academie Lichamelijke Opvoeding te Amsterdam.

Vincent van Duijnhoven

  • Trainer Meisjes B en C  bij VV Compaen.
  • Oud speler Compaen Heren 1.
  • Oud eredivisie speler (AMVJ)

Voor dit seizoen gaat VV Compaen gebruik maken van meedere gekwalificeerde trainers en (oud) topspelers die meerdere trainingen gaan verzorgen. Wie deze trainingen gaat verzorgen vind je terug op deze pagina zodra er meer bekend is!