Trainers bij de Volleybal Academie

VV Compaen heeft voor volgend seizoen al een aantal trainers aan zich kunnen binden die training gaan geven bij de Compaen Volleybal Academie. Onderstaand vind je van elke trainer een klein CV. Hierin staat waar deze trainer eerder trainingen heeft gegeven en wat zijn staat van verdienste is. Han Abbing zal bij meerdere groepen trainingen gaan geven. Hij geeft de Trainingen aan de Jongens A, Jongens B, Meiden A en Meiden B. Han Abbing is niet alle trainingen van het seizoen aanwezig maar zal zijn tijd en aandacht verdelen aan de bovenstaande teams. Dit houdt dus in dat een aantal de trainingen van bovengenoemde groepen gegeven zal worden door Han Abbing en de andere trainingen door een andere trainer. VV Compaen is op dit moment nog in gesprek met enkele andere trainers voor de Compaen Volleybal Academie.  Als er omtrent de trainers updates zijn, vind je die op deze pagina.

Foto: Ronald Hoogendoorn
Foto: Tjerk Laan
Foto: Tjerk Laan

Han Abbing

 • Oud Assistent Bondscoach Oranje Vrouwen.
 • Oud-Bondscoach Jong Oranje Meisjes.
 • Oud-Bondscoach Jeugd Oranje Meisjes.
 • Talent Team Trainer Jongens Nederland.
 • Oud Talent Team Trainer Berlijn (Duitsland) (Wereldkampioen onder 19 2009).
 • Bondscoach Nepal.
 • Clubtrainer in binnen en buitenland.

Sven Vermeulen

 • Trainer bij VV Compaen Jongens A.
 • Trainer coach bij VV Compaen Heren 1.
 • Talentontwikkelaar bij VV Compaen.
 • Oud Topdivisie speler bij VcV Veenendaal.
 • Oud trainer jeugdteams VcV Veenendaal.
 • Student Academie Lichamelijke Opvoeding te Amsterdam.

Vincent van Duijnhoven

 • Trainer Meisjes B en C  bij VV Compaen.
 • Oud speler Compaen Heren 1.
 • Oud eredivisie speler (AMVJ)